GIGANTYCZNE PROMOCJE !!!   TEGO JESZCZE NIE BYŁO!  Nawet do 30% taniej!!!  Najlepsze produkty w zawrotnej cenie tylko u Nas!!!  Sklep firmowy Września, ul. Kościuszki 14 tel. 061 640 11 25, fax. 061 640 11 41   Szczegóły...      
 
Systems:
ventilation ventilation
solar solar
chimney chimney
air conditioning air conditioning
 
Instalacje:
wodno-kanalizacyjne wodno-kanalizacyjne
gazowe gazowe
centralnego ogrzewania centralnego ogrzewania
 
a także...
Produkcja kotłów c.o. Produkcja kotłów c.o.
Remonty, modernizacje i budowy kotłowni Remonty, modernizacje i budowy kotłowni
 
 
Pobierz aktualną wersję programu FlashPlayer aby zobaczyć kompletną stronę.
  Strona Główna  
     
 
Nagroda im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Print

Szanowni Państwo. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dnia 24 stycznia 2008 roku podczas Targów BUDMA w Poznaniu, Firma "GUMIENNY" otrzymała nagrodę im. Eugeniusza Kwiatkowskiego „Przedsiębiorczość” w branży budownictwo.

Firma „GUMIENNY” została nominowana do tej nagrody przez władze powiatu wrzesińskiego. Wpłynęło ponad 140 nominacji z całej Polski, z których wyłoniono 20 laureatów, w tym aż 7 z województwa wielkopolskiego. Działalność kandydatów poddana była szczegółowej ocenie w zakresie: jakości towarów i usług potwierdzonej certyfikatami, terminowości realizacji prac oraz regulowania zobowiązań, a także solidności i bezpieczeństwa kontaktów z kontrahentami.

Szanowni Państwo. Niech ta Nagroda będzie kolejnym dowodem na najwyższą jakość i fachowość usług oferowanych przez Firmę "GUMIENNY". Zapraszamy do kontaktu.

 
  Copyright by Firma Gumienny. All rights reserved. design by AdmiNET